Kontrola jakości

Ukierunkowanie na jakość zawsze było czynnikiem decydującym o sukcesie grupy Develey.


Zdajemy sobie sprawę, że każdego dnia ktoś sięga po nasze produkty. Chcemy, aby nasi konsumenci byli świadomi, ze dostają produkt najwyższej jakości, dlatego też nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości i bezpieczeństwa produktu. Czynimy wszystko, aby zapobiegać zagrożeniom dla zdrowia, rozpoznać potencjalne ryzyka podczas opracowywania i wytwarzania oraz transportu. Nasze systemy zarządzania jakością opierają się na międzynarodowych normach i obejmują wszystkie elementy, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności oraz stałej, wysokiej jakości naszych technologii i produktów.
 


Nasze systemy zarządzania jakością opierają się na międzynarodowych normach i obejmują wszystkie elementy, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności oraz stałej, wysokiej jakości naszych technologii i produktów. Bezpieczeństwo żywności jest efektem odpowiedzialnych działań na wszystkich etapach łańcucha dostaw - od pola uprawnego aż po konsumenta. Dlatego również od naszych kontrahentów żądamy wprowadzania odpowiednich systemów jakości i pomagamy im w zbudowaniu rzetelnych łańcuchów dostaw.

Dla zakładu produkcyjnego posiadamy certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań międzynarodowego standardu żywności – IFS (International Food Standard), wymaganego przez sieci handlowe.
 

Polityka jakości realizowana jest przez każdego pracownika firmy

Spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów poprzez :
  • Smaczne i bezpieczne produkty
  • Wysoki poziom higieny
  • Przestrzeganie ustalonych norm i procedur
  • Ciągłe doskonalenie się jednostki oraz całej organizacji zakładu
  • Oszczędność i solidność
  • Samokontrolę wspartą nadzorem
  • Elastyczność i skuteczność działania

To jest nasza jakościowa siódemka.

 
 
Powrót

 

Octy


Wyszukane w smaku octy winne Develey to podstawa każdej kuchni ceniącej dobry smak.

Dołącz do nas