Kariera

Develey to firma, w której zmotywowani, zaangażowani i przepełnieni energią pracownicy wspólnie dbają o realizację ambitnej misji firmy, jaką jest zapewnienie i zachowanie jak najwyższych standardów produkcji i sprzedaży.

Grupa Develey zatrudnia ponad 1000 osób na terenie całej Europy. Develey Polska jest dynamicznie rozwijającym się, nowoczesnym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 300 osób, które tworzą pracowity i zgrany zespół. Uważamy, że to ludzie tworzą firmę dlatego też dbamy o naszych pracowników oferując im stabilność zatrudnienia i bardzo dobre warunki socjalne. Stosujemy motywatory płacowe i kładziemy nacisk na rozwój naszych pracowników. Mocną stroną firmy jest zorientowanie na pracownika i stabilność zatrudnienia.Kogo szukamy?
Osób, które są przedsiębiorcze i dbają o wysoką jakość wykonywanej pracy. Cenimy sobie inicjatywę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz odpowiedzialność.


Osoby zainteresowane możliwością zatrudnienia w Develey Polska Sp. z o.o. zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy (poniżej linki do aktualnych ofert )


 

Kikkoman


Sos sojowy Kikkoman jest niezastąpionym dodatkiem w kuchni dalekiego wschodu. Jest on delikatny w smaku i ma aksamitny aromat, dzięki czemu doskonale komponuje się z potrawami kuchni azjatyckiej.

Dołącz do nas