O firmie

Ponad 170-letnie doświadczenie pozwala nam skupiać się na tym, co ważne.Firma została założona w Niemczech w 1845r. Dzisiaj operuje w kilku krajach Europy i jest jednym z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. Zatrudniamy ponad 1000 osób w naszych zakładach na terenie całej Europy.Jako jedyny w Europie, wyselekcjonowany dostawca sosów zimnych dla sieci McDonald's, firma Develey dba o najwyższe standardy produkcyjne i jakość swoich wyrobów.
Develey Polska istnieje na polskim rynku od 1995r. i jest czołowym dostawcą delikatesowych sosów zimnych i dressingów w Polsce.
Poza marką Develey, przedsiębiorstwo zajmuje się również obszarem marki własnej dla klienta. Lata 1996-2006 to czas dynamicznego rozwoju Develey Polska, który trwa do dziś. Od momentu powstania firmy na terenie Polski, konsekwentnie powiększamy asortyment produktów w ramach marki Develey, jak i marek własnych. W ciągu zaledwie dekady firma zdobyła pozycję renomowanej marki skupiającej się na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości.

W 2005r. produkcja została przeniesiona do nowo powstałej fabryki. Celem tego działania było podniesienie standardów jakościowych produktów marki Develey oraz troska o środowisko.

Develey Polska - jako firma z tradycją - nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasz zespół, liczący ponad 200 osób dba o:
- najwyższą jakość swoich produktów
- innowacyjność
- wysoki poziom satysfakcji klientów
- kompetencje swoich pracowników
- wysokie standardy higieniczne
Powrót
 

McDonalds


Ketchup McDonalds powstaje według oryginalnej receptury McDonalds, którego smak znamy z restauracji pod tą nazwą. Produkt nie zawiera konserwantów i jest idealnym, szczególnie lubianym przez dzieci dodatkiem do hamburgerów, frytek oraz kanapek.

Dołącz do nas